Przedstawienie z Okazji Dnia Dziecka NDK „Żabki” „Krasnoludki”
#Żabki i #Krasnoludki w Nyski Dom Kultury na przedstawieniu z okazji Dnia Dziecka. ![]()
Bardzo dziękujemy za zaproszenie. Dzieci oglądały spektakl z wielkim zaciekawieniem ![]()



#Żabki i #Krasnoludki w Nyski Dom Kultury na przedstawieniu z okazji Dnia Dziecka. ![]()
Bardzo dziękujemy za zaproszenie. Dzieci oglądały spektakl z wielkim zaciekawieniem ![]()



Serdecznie dziękujemy za wspaniałą niespodziankę z okazji Dnia Dziecka!
Przyjazd lodowego busa sprawił dzieciom ogromną radość, a przepyszne lody smakowały wszystkim wyśmienicie.
Dziękujemy za uśmiechy, które pojawiły się na twarzach dzieci! ![]()
![]()










Nasze dzielne #Misie mają już za sobą swoją pierwszą przedszkolną wycieczkę! ![]()
![]()
Wybraliśmy się do Park Opole Lipowa, gdzie czekało na dzieci mnóstwo atrakcji i prawdziwie bajkowy klimat ![]()
Był zamek, król, czarownica na miotle, elfy oraz wspaniałe przedstawienie, które przeniosło nas do świata magii i przygód ![]()
![]()
![]()
Nie zabrakło też czasu na świetną zabawę na dmuchańcach, trochę zwiedzania, dużo śmiechu i oczywiście pysznego jedzenia ![]()
To była wycieczka pełna radości, emocji i dziecięcych zachwytów — czyli dokładnie taka, jaką każda pierwsza przedszkolna wyprawa powinna być ![]()














W grupie #Krasnoludki przedszkolaki obchodziły radosny #DzieńPszczoły
Dzieci poznały, czym jest pszczoła oraz jak wygląda jej budowa. Podczas zabawy dydaktycznej utrwalały określanie kierunków położenia, rozwijając orientację przestrzenną. Nie zabrakło także sesji zdjęciowej oraz ruchowej zabawy „Ciepło–zimno” z zamkniętymi oczami, która dostarczyła wiele emocji i śmiechu ![]()
Na zakończenie dzieci wykonały pracę plastyczną z wykorzystaniem farby i folii bąbelkowej, tworząc plastry miodu ![]()














Dzisiaj grupa #Krasnoludki odwiedziła Zoo Opole![]()
![]()
Podczas wycieczki dzieci z ciekawością zwiedzały, przyglądały się zwierzętom oraz obserwowały ich zachowanie.
Wycieczka dostarczyła dzieciom wielu radości i nowych doświadczeń. Był to dzień pełen uśmiechu, ciekawych obserwacji i wspólnie spędzonego czasu.![]()
















![]()
Dzisiaj w naszym przedszkolu odbyła się próbna ewakuacja, przeprowadzona przy współpracy z funkcjonariuszami z Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Nysie.
Strażacy przeprowadzili również ciekawą i bardzo ważną prelekcję dotyczącą zasad bezpieczeństwa oraz właściwego zachowania podczas pożaru i innych sytuacji zagrożenia ![]()
![]()
![]()
Cała akcja przebiegła sprawnie i zgodnie z planem
Ćwiczenia zakończyły się sukcesem, a dzieci i pracownicy przedszkola wykazali się dużą odpowiedzialnością i opanowaniem.
Z całego serca dziękujemy strażakom za poświęcony czas, cenne wskazówki oraz troskę o bezpieczeństwo naszych dzieci ![]()
Dbamy o bezpieczeństwo naszych przedszkolaków i chcemy, aby każdy wiedział, jak właściwie zachować się w sytuacji zagrożenia ![]()
![]()
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wzorową współpracę!









Zajęcia rozpoczęły się rozgrzewką przy muzyce
, podczas której dzieci z grupy #Krasnoludki wykonywały ćwiczenia w kole. Następnie pokonywały tor przeszkód
, rozwiązywały zagadki
i zbierały litery, z których ułożyły hasło „JEMY OWOCE” ![]()
.
Na zakończenie dzieci wyciszyły się
, pożegnały
, a czekała na nie miła niespodzianka – szaszłyki owocowe ![]()
oraz lemoniada ![]()
.






