Dzisiaj grupy #Krasnoludki i #Żabki miały wspaniałą okazję uczestniczyć w dniach otwartych w SP nr 2 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Powstańców Śląskich w Nysie.
Dzieci z ogromnym zaangażowaniem brały udział w przygotowanych aktywnościach – ćwiczyły swoją sprawność ruchową, podciągały się na drążku, podciągały się na barierkach oraz skakały do miękkich gąbek. Nie zabrakło uśmiechu, radości i zdrowej dawki ruchu, a każde dziecko mogło sprawdzić swoją szybkość, siłę i koordynację.
To był dzień pełen pozytywnych emocji i nowych doświadczeń!
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie oraz możliwość udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu ![]()




























