30.01.2025r. grupa najmłodsza – #Misie
gościła swoich najbliższych Babcie oraz Dziadków. Z okazji ich święta przedszkolaki przygotowały przedstawienie w formie muzyczno- słownych wystąpień. W przepięknej scenografii przedszkolaki recytowały wiersze przeplatane wzruszającym śpiewem. Mali artyści z przejęciem prezentowali swoje umiejętności ![]()







