20.02.2026 r. dzieci z grupy #Żabki uroczyście powitały swoich gości – kochane Babcie i Dziadków.
Z tej wyjątkowej okazji przygotowały program artystyczny, w którym zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce ![]()
Spotkanie przebiegało w ciepłej i radosnej atmosferze, pełnej uśmiechów i wzruszeń. Nie zabrakło również wspólnych zabaw i integracji, dzięki którym dzieci mogły spędzić miło czas ze swoimi dziadkami. Był to dzień pełen miłości, wdzięczności i rodzinnego ciepła. ![]()
















