Dzień Dinozaura w grupie „Misie” ![]()
W naszej grupie „Misie” świętowaliśmy wyjątkowy Dzień Dinozaura – było kreatywnie, kolorowo i bardzo sensorycznie!
Podczas zajęć z sensoplastyki dzieci miały okazję doświadczać i odkrywać świat poprzez zmysł dotyku. Wykorzystaliśmy m.in.:
kolorowe makarony
kaszę i różnorodne nasiona
piasek kinetyczny
„lodowe jajka dinozaurów”, które dzieci z ogromnym zaangażowaniem odkrywały
Zabawy miały na celu przede wszystkim stymulację dotykową, rozwijanie małej motoryki, koordynacji ręka–oko oraz pobudzanie wyobraźni. Dzieci mogły swobodnie eksperymentować, przesypywać, ugniatać, rozdrabniać i odkrywać ukryte niespodzianki.
Radości, uśmiechów i dinozaurowych odkryć było co niemiara! ![]()
![]()
To był dzień pełen wrażeń i wspaniałej zabawy!
































