Dzień Kobiet w przedszkolu ![]()
W poniedziałek świętowaliśmy wyjątkowy dzień – Dzień Kobiet! Nasi chłopcy zamienili się w prawdziwych fryzjerów i z wielkim zaangażowaniem stworzyli dziewczynkom piękne i bardzo pomysłowe fryzury. Bo przecież nic tak nie poprawia humoru kobiecie jak wizyta u fryzjera!
Nie zabrakło także drobnych upominków i serdecznych życzeń – bo która kobieta nie lubi prezentów?
Wszystkim małym i dużym Kobietom życzymy dużo radości, uśmiechu, spełnienia marzeń oraz samych pięknych chwil każdego dnia! ![]()