Z okazji Dnia Kobiet – dziewczynki w grupie # #Żabki zamieniły się w kandydatki na Miss, a chłopcy w jury.
Każda z kandydatek zaprezentowała się przed jury oraz brała udział w różnych konkurencjach aby wykazać się wszystkimi swoimi talentami. Było dużo śmiechu i dobrej zabawy. Na koniec chłopcy wręczyli dziewczynkom pamiątkowe dyplomy z tytułami miss w wygranych kategoriach, każda dziewczynka otrzymała również mały upominek ![]()