Dzieci z grupy #Słoneczka1 obchodziły w tamtym tygodniu #DzieńKota, uczestnicząc w różnorodnych, wesołych aktywnościach. Podczas zajęć ruchowych naśladowały kocie ruchy, rozwijając sprawność fizyczną i koordynację. Dużo radości sprawiło im także „picie mleka” języczkiem jak kotki. Nie zabrakło działań plastycznych – dzieci wykonały kocie prace oraz miały pomalowane twarze, zamieniając się w małe kotki

















