W grupie #Słoneczka1 i #Słoneczka2 przedszkolaki obchodziły wesoły Dzień Popcornu. Dzieci miały okazję samodzielnie przygotować popcorn w specjalnej maszynie. Z ogromnym zainteresowaniem obserwowały, jak z małych ziarenek kukurydzy powstaje puszysty popcorn oraz dowiedziały się, z czego jest on robiony.
Największą radość sprawiło oczywiście wspólne degustowanie – popcorn znikał w mgnieniu oka! Dzień upłynął w radosnej atmosferze, pełnej ciekawości, zapachów i uśmiechów. To była świetna zabawa połączona z nauką przez doświadczenie ![]()
![]()









