Z okazji Dnia Ziemi dzieci z grupy #Krasnoludki poznały, co jest dobre dla naszej planety, a co może jej szkodzić. Rozmawiały o tym, jak dbać o środowisko, segregować odpady oraz jak codzienne wybory wpływają na przyrodę. ![]()
Podczas zajęć dzieci ćwiczyły sprawność manualną, łapiąc i przypinając klamerki. To zadanie rozwijało ich koordynację ruchową, precyzję oraz siłę dłoni.
Na zakończenie wykonały piękną pracę plastyczną – powstały wyjątkowe i kolorowe dzieła, które pokazują, jak ważna jest troska o naszą planetę ![]()







