Dzieci z grupy #Misie z ogromnym zaangażowaniem stworzyły własnoręcznie planetę, wkładając w nie całe swoje serca ![]()
Rozmawiały o tym, jak dbać o naszą planetę, dlaczego jest dla nas tak ważna i co każdy z nas – nawet najmniejszy – może zrobić, aby ją chronić.
Na zakończenie każdy przedszkolak otrzymał odznakę „Przyjaciela Ziemi”
To był dzień pełen radości, kreatywności i ważnych wartości! ![]()












