W tym tygodniu dzieci z grupy #Żabki obchodziły Dzień Ziemi. Na zajęciach dowiedziały się dlaczego obchodzimy takie święto, jak należy dbać o naszą planetę, uczyły się prawidłowo segregować śmieci.
Następnie przyszedł czas na działania praktyczne
odebraliśmy budki lęgowe dla ptaków ze Starostwa powiatowego w Nysie i poprosiliśmy pana woźnego o ich zawieszenie. ![]()
![]()
Następnie dzieci zbierały materiały do wykonania domku dla owadów, który ze zgromadzonych materiałów stworzył nasz pan woźny.
Ostatnim etapem było sadzenie roślin na przedszkolnym podwórku. Teraz została nam obserwacja posadzonych roślin i ich pielęgnacja. Dzieci spisały się na medal ![]()