W czwartek w naszej placówce odbyły się Jasełka przedstawione przez grupę #Żabki dla całej społeczności przedszkola, a później przedszkolaki wystąpiły dla Babci i Dziadka.
Podczas występu przedszkolaki zaprezentowały cały wachlarz swoich umiejętności: wokalnych i recytatorskich. Swoje role mówiły z wielkim przejęciem. Nie zabrakło również pięknych polskich kolęd i pastorałek







