Konkurs Piosenki Jesiennej
Było bardzo kolorowo, dzieci prezentowały się pięknie!
Przedszkolaki zaśpiewały piosenki tematyczne związane z jesienią. W konkursie udział wzięło 6 grup. Organizatorzy oceniali występy pod względem walorów wokalnych, interpretacji oraz ogólnego wyrazu artystycznego
Atmosfera wydarzenia była pełna ciepła, jesiennych barw i muzycznych emocji ![]()
Piękne piosenki jesienne, w niezwykłej odsłonie usłyszeliśmy:
#Słoneczka1 – „Małe czerwone jabłuszko”
#Misie – „Weźmy jesień do przedszkola”
#Kotki – „Jesień, nasza złocista jesień”
#Krasnoludki – „Dary jesieni”
#Słoneczka2 – „Kolorowe liście”
#Żabki – „Przyszła jesień”
Gratulujemy Wszystkim przedszkolakom! ![]()
Oczywiście każda grupa zajęła I miejsce ![]()














