14.04.2026 r. w naszym przedszkolu odbył się Konkurs Poezji, podczas którego wszystkie grupy zaprezentowały piękne wiersze i wspaniałe umiejętności recytatorskie ![]()
Dzieci wystąpiły z następującymi utworami:
Słoneczka 1 – „Kotek” J. Tuwim
Słoneczka 2 – „Lata osa koło nosa” J. Brzechwa
Misie – „Pomidor” J. Brzechwa
Kotki – „Leń” J. Brzechwa
Krasnoludki – „Przyjaciele zajączka” L. Wiśniewski
Żabki – „Wiosna” K. Datkun-Czerniak
Każda z grup zaprezentowała się wspaniale, z dużym zaangażowaniem i odwagą. Mali artyści zachwycili publiczność piękną recytacją, mimiką oraz przygotowaniem.
Wszyscy uczestnicy konkursu zdobyli I miejsca. Serdecznie gratulujemy i bijemy wielkie brawo dla naszych małych aktorów! ![]()
![]()




















