#Żabki wczoraj udały się do Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Nysie![]()
Uczestniczyły w lekcji bibliotecznej pt: „Czy pachnie już świętami”, podczas której dzieci wprowadziły się w atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia ![]()
Przestrzeń biblioteki została udekorowana świątecznymi ozdobami, a półki zapełniły się książkami o zimie, tradycjach bożonarodzeniowych, opowiadaniami i bajkami o świętach.






















