Tłusty Czwartek w grupie #Żabki i #Słoneczka1 upłynął pod znakiem świetnej zabawy, ruchu i pozytywnej energii. Na przedszkolaki czekały różnorodne zadania do pokonania, które wymagały spostrzegawczości, współpracy i zaangażowania.
Sporo emocji dostarczyła kreatywna gimnastyka z Panem Pączkiem, która okazała się nie lada wyzwaniem i wymagała od dzieci dużego wysiłku fizycznego. Kolejną atrakcją było odszukiwanie odpowiedniego pączka według opisu, co wywołało mnóstwo śmiechu i radości ![]()
Przez cały dzień towarzyszyła nam wesoła atmosfera, dużo śmiechu i pozytywnej energii. Na zakończenie czekała na wszystkich prawdziwa, pyszna uczta – główna atrakcja dnia, czyli pączki! ![]()
To był radosny i wyjątkowo słodki dzień! ![]()
![]()