![]()
Dzisiaj w naszym przedszkolu odbyła się próbna ewakuacja, przeprowadzona przy współpracy z funkcjonariuszami z Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Nysie.
Strażacy przeprowadzili również ciekawą i bardzo ważną prelekcję dotyczącą zasad bezpieczeństwa oraz właściwego zachowania podczas pożaru i innych sytuacji zagrożenia ![]()
![]()
![]()
Cała akcja przebiegła sprawnie i zgodnie z planem
Ćwiczenia zakończyły się sukcesem, a dzieci i pracownicy przedszkola wykazali się dużą odpowiedzialnością i opanowaniem.
Z całego serca dziękujemy strażakom za poświęcony czas, cenne wskazówki oraz troskę o bezpieczeństwo naszych dzieci ![]()
Dbamy o bezpieczeństwo naszych przedszkolaków i chcemy, aby każdy wiedział, jak właściwie zachować się w sytuacji zagrożenia ![]()
![]()
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wzorową współpracę!








