Grupa #Kotki i #Krasnoludki bierze udział w programie edukacyjnym „Psia lekcja”.

Podczas zajęć dzieci poznają zagadnienia z dziedziny opieki nad psem oraz bezpiecznym funkcjonowaniem z czworonogiem. Podczas pierwszych zajęć pt.: „Psia mowa” przedszkolaki dowiedziały się jak zrozumieć co pies mówi oraz w jaki sposób komunikuje nam swoje potrzeby. Dzieci poznały również kilka zasad bezpiecznych zachowań podczas kontaktów z psem.


















