#Misie#Żabki#Kotki i #Słoneczka udały się w tym tygodniu do Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Nysie

Przedszkolaki przypomniały sobie, jak korzystać z biblioteki i jej zasobów. Poznały zasady wypożyczania książek, odkrywały ukryte w nich historie i świetnie bawiły się wśród kolorowych półek pełnych przygód. Dzieci brały również udział w projekcie Biblioteki „Mała książka- wielki człowiek”






















