#Żabki w ramach tematu tygodnia ,,W krainie zdrowia” dzieci spędzając czas na świeżym powietrzu zebrały dary jesieni, które następnie wykorzystaliśmy do stworzenia jesiennej ścieżki sensorycznej oraz mandali. Było dużo śmiechu i fajnej zabawy!
#Żabki w ramach tematu tygodnia ,,W krainie zdrowia” dzieci spędzając czas na świeżym powietrzu zebrały dary jesieni, które następnie wykorzystaliśmy do stworzenia jesiennej ścieżki sensorycznej oraz mandali. Było dużo śmiechu i fajnej zabawy!