Z radością informujemy, że nasze przedszkole przekazało świąteczne paczki dla podopiecznych hospicjum. ![]()
![]()
W akcję zaangażowała się cała społeczność przedszkola — rodzice, dzieci i pracownicy. Razem stworzyliśmy coś naprawdę wyjątkowego.
Dziękujemy wszystkim Darczyńcom za otwarte serca, ciepłe myśli i dobro, które — jak świąteczne światło — rozjaśnia ten wyjątkowy czas. ![]()
![]()
Niech magia Świąt będzie z Wami!



