Nie jesteśmy „zieloni” w temacie autyzmu – za to w kwietniu jesteśmy niebiescy! ![]()
To czas, w którym szczególnie zwracamy uwagę na zrozumienie, akceptację i wsparcie dla osób w spektrum autyzmu.
Każdy z nas jest inny, każdy wyjątkowy – i właśnie ta różnorodność sprawia, że świat jest piękniejszy. Razem uczymy się uważności, empatii i otwartości na potrzeby innych.
Bądźmy razem niebiescy – nie tylko dziś, ale każdego dnia!






