Ten dzień był pełen muzyki, ruchu i twórczej ekspresji ![]()
![]()
Poprzez wspólne zabawy uczyliśmy się czegoś bardzo ważnego – że każdy z nas jest inny, wyjątkowy i wartościowy. Bo „inny” nie znaczy gorszy ![]()
Rozmawialiśmy także o autyzmie – w sposób prosty i bliski dzieciom. Autyzm to nie choroba, lecz odmienny sposób postrzegania świata. Osoby w spektrum mogą inaczej odbierać dźwięki, światło czy dotyk, mieć trudności w komunikacji lub relacjach, a jednocześnie posiadać niezwykłe talenty, wrażliwość i wyjątkowe spojrzenie na rzeczywistość.
Uczyliśmy się empatii, cierpliwości i akceptacji – bo każdy zasługuje na zrozumienie i szacunek ![]()
To był piękny, ważny dzień ![]()
Razem tworzymy świat, w którym jest miejsce dla każdego ![]()