![]()
Święto Dyni u #Kotków i #Słoneczek 1 ![]()
![]()
Dzień był bardzo pracowity… Zanim zabraliśmy się do wykonania babeczek to poćwiczyliśmy buzię i ręce. Następnie sprawdziliśmy naszymi zmysłami czy mamy wszystkie potrzebne składniki. Dzięki naszemu Mistrzowi – TermoMixowi dodaliśmy potrzebne składniki i wszystko się wymieszało. Później wróciły do nas upieczone babeczki, które udekorowaliśmy i… ze smakiem zjedliśmy ![]()






