Święto Niepodległości w naszym przedszkolu ![]()
Dziś w naszym przedszkolu obchodziliśmy 107. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości – jedno z najważniejszych świąt narodowych. Wspólnie odśpiewaliśmy hymn narodowy ![]()
![]()
Przedszkolaki z grupy #Żabki – tegoroczni reprezentaci naszej placówki odśpiewali piosenkę patriotyczną „Warszawskie dzieci”, którą reprezentowały na XXIV Przeglądzie Pieśni Polski Niepodległej w Nyskim Domu Kultury.
Mieliśmy zaszczyt gościć w tym dniu wyjątkowych gości:
Panią Jolantę Barską ze Starostwa Powiatowego w Nysie,
Panią Teresę Sajan,
Panią Irenę Jankowską,
oraz Pana Henryka Merkel ze Związku Sybiraków Koła Ziemi Nyskiej.
Goście z uznaniem podziękowali dzieciom i nauczycielom za piękne przygotowanie uroczystości oraz za kształtowanie w najmłodszych postaw patriotycznych.
To był wyjątkowy dzień pełen wzruszeń, radości i dumy z tego, że jesteśmy Polakami. ![]()
![]()
















