Tłusty Czwartek w grupie #Krasnokudki był pełen radości, zabawy i słodkich wrażeń. Przedszkolaki wybrały się na spacer do Piekarni Szotek w Nysie. Wyjście było doskonałą okazją do integracji grupy i wzmacniania więzi między dziećmi.
Podczas wizyty dzieci kupiły pączki, które później z wielkim apetytem zjadły w przedszkolu. Następnie przystąpiły do pracy plastycznej – wykonały papierowe pączki, które ozdabiały wiórkami kokosowymi i kolorowymi posypkami. Najwięcej radości sprawiło samodzielne przygotowanie „lukru”, którym dzieci polewały swoje pączkowe dzieła.
Na zakończenie dnia nie zabrakło pląsów i tańców, które dopełniły atmosferę wspólnej zabawy ![]()
![]()