Dzieci z grupy #Żabki wybrały się w tym tygodniu do parku w poszukiwaniu wiosny. Każda para otrzymała kartę tropiciela wiosny, na której przez cały spacer dzieci odznaczały znalezione zwiastuny wiosny. Wszystkie dzieci podeszły do zadania z wielkim zaangażowaniem i wszyscy wrócili z kompletnymi kartami.









