Data publikacji: 2025-02-14
14 lutego
w grupie #Krasnoludki obchodziliśmy dzień przyjaźni i życzliwości. Rozmawialiśmy o tym kto to jest przyjaciel, jak ważna jest przyjaźń w naszym życiu. Dzieci dowiedziały się co to znaczy życzliwość. Stworzyliśmy „pajęczynę przyjaźni ” uświadamiając sobie za co się cenimy i jak wiele nas łączy. Nie zabrakło też wspólnych zabaw z przyjaciółmi, był…