Walentynki w grupie #Krasnoludki![]()
Sam Walenty zostawił nam magiczne okulary! Każdy musiał przez nie przejść, trzymając przedmiot i sprytnie omijając przeszkody – to było bardzo ciekawe i pełne śmiechu doświadczenie. ![]()
Odbyła się także wyjątkowa sesja wśród czerwonych serduszek i balonów. W tej pięknej, walentynkowej scenerii – stworzyliśmy ciepłą atmosferę pełną radości i uśmiechu. Dekoracje i odrobina magii sprawiły, że każde zdjęcie oddaje słodki klimat tego wyjątkowego dnia. ![]()
![]()