W naszym przedszkolu odbyły się warsztaty stomatologiczne z Wiewiórką Julią, realizowane w ramach podstawowych kierunków polityki oświatowej, związanych z promocją zdrowego stylu życia oraz kształtowaniem postaw prozdrowotnych.
Podczas zajęć dzieci poznały zasady prawidłowej higieny jamy ustnej, uczyły się właściwego szczotkowania zębów oraz dowiedziały się, jak ważne dla zdrowych zębów jest odpowiednie odżywianie. Warsztaty pomogły także oswoić przedszkolaki z wizytą u dentysty.








