Dzisiejszy dzień dzieci z grupy #Żabki spędziły aktywnie. Wszyscy chętnie brali udział w wielkanocnym torze przeszkód zakończonym słodkim poczęstunkiem od zajączka

. Na początek zajęć nie mogło zabraknąć rozgrzewki, po której każde z dzieci przeszło przygotowany tor. Nasze zajęcia zakończyły się wspólną zabawą integracyjną.
