Wigilia w przedszkolu ![]()
W tym wyjątkowym, przedświątecznym dniu wszystkie grupy przedszkolne obchodziły Wigilię w swoich salach. Od samego rana w przedszkolu panowała niezwykle ciepła, radosna i świąteczna atmosfera. Sale były pięknie udekorowane, a dzieci oraz nauczyciele ubrani odświętnie i elegancko, co dodatkowo podkreślało wyjątkowy charakter tego spotkania ![]()
Podczas wspólnej wigilii nie zabrakło najważniejszych tradycji
Wszyscy wspólnie składali sobie serdeczne życzenia, dzieląc się opłatkiem, ucząc się w ten sposób wzajemnej życzliwości, szacunku i empatii ![]()
Był to moment pełen wzruszeń, uśmiechów i radości ![]()
Wspólne kolędowanie ![]()
wprowadziło wszystkich w prawdziwie bożonarodzeniowy nastrój. Dźwięki znanych kolęd niosły się po salach. Nie zabrakło również ciepłych rozmów przy wigilijnych stołach, wspólnego spędzania czasu oraz integracji całej społeczności przedszkolnej ![]()
Był to dzień pełen serdeczności, bliskości i świątecznego ciepła, który na długo pozostanie w pamięci wszystkim ![]()