Dzisiaj grupa #Krasnoludki odwiedziła Zoo Opole![]()
![]()
Podczas wycieczki dzieci z ciekawością zwiedzały, przyglądały się zwierzętom oraz obserwowały ich zachowanie.
Wycieczka dostarczyła dzieciom wielu radości i nowych doświadczeń. Był to dzień pełen uśmiechu, ciekawych obserwacji i wspólnie spędzonego czasu.![]()















