Zimowa aura w otoczeniu. Dzieci z grupy #Słoneczka2 i #Krasnoludki z radością korzystały z tej magicznej chwili – robiły aniołki na śniegu, rzucały się śnieżkami i śmiały się bez końca. Każda chwila była pełna beztroskiej zabawy i zimowej radości, którą warto wykorzystać, póki ona trwa.

















