Zajęcia rozpoczęły się rozgrzewką przy muzyce
, podczas której dzieci z grupy #Krasnoludki wykonywały ćwiczenia w kole. Następnie pokonywały tor przeszkód
, rozwiązywały zagadki
i zbierały litery, z których ułożyły hasło „JEMY OWOCE” ![]()
.
Na zakończenie dzieci wyciszyły się
, pożegnały
, a czekała na nie miła niespodzianka – szaszłyki owocowe ![]()
oraz lemoniada ![]()
.






